O NAS

Historia firmy Wutkowscy liczy sobie już ponad 20 lat. Siedziba zakładu znajduje się w Śliwicach – miejscowości położonej w samym sercu Borów Tucholskich. Łączna powierzchnia produkcyjna naszej fabryki przekracza 6000 m². Zatrudniamy ponad 210 pracowników, rocznie produkujemy ok. 80.000 krzeseł, mebli tapicerowanych – 1.200 kompletów.

Przez wszystkie lata swego istnienia na rynku systematycznie zwiększamy naszą produkcję, inwestując w nowe technologie i wprowadzając nowe linie produktów.

O wysokiej jakości proponowanych przez nas wyrobów świadczy stale powiększająca się liczba klientów. Produkowane u nas meble przeznaczone są głownie do wyposażenia wnętrz typu: jadalnia, sypialnia, salon, przedpokój, domowe biuro. Wykonujemy również indywidualne zamówienia klientów.

Posiadamy sieć sklepów i hurtowni na obszarze całego kraju oraz jesteśmy eksporterami do krajów Unii Europejskiej. Dysponujemy również własną bazą transportową i jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta, zarówno w kraju jak i za granicą.